Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Groszek bez Garażu

offlinegroszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GROSZEK w IGN Projekt
437926 odwiedzin | wpisów: 280, komentarzy: 562, obserwuje: 68

Kredyt

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

Do wszystkich kredytobiorców.W końcu i u nas nadzedzł czas na kredyt.Z wszystkich oszczędności wybudowaliśmy dom,zadaszyliśmy i wstawiliśmy okna,ale na wykończenie Groszka musimy zaciągnąc kredyt.Nie większy niż 100 tyśblog budowlany - mojabudowa.pl na jakieś 25 lat(góra) mamy nadzieję,że tyle wystarczy ,żeby wykończyć dom.Oczywiście nie chcemy wszystkiego od razu kończyć na tip top.Tylko najpotrzebniejsze pomieszczenia (kuchnia,łazienka,wc,sypialnia,salon i oczywiście jakiś mały pokoik dla maluszka jak się taki pojawi)Góre chcielibyśmy nie ruszać to w późniejszych latach.Mój mąż jak ognia boi się kredytu-w końcu i tak go namówiłam na ten krok.Jesteśmy po ślubie trzy lata i od tego czasu mieszkamy z teściem-jak ktoś jest w takiej sytuacji to mnie rozumie co to znaczy mieszkać z teściami.

Chcielibyśmy jak najszybciej się wyprowadzić i zamieszkać na swoim.Moim marzeniem jest koniec przyszłego roku.Pod koniec tego weźmiemy kredyt jak się pospieszymy.

Po wstępnych rozmowach w Bankach(ING,Lukas,Pko)raczej weźmiemy w PKO .Dzisiaj jeszcze nas czeka jedna rozmowa z panią z PKO i wtedy się okarze,czy PKO.Zastanawiamy się również nad tym czy mąż nie mógł by go wziąźć na siebie i w razie jak by nam coś brakło to wtedy ja mogłabym się sama starać.Tak nam powiedziała pani W ING.Nie wiemy czy to dobre rozwiązani.

W jakich bankach Wy macie kredyt i czy jeżeli np bierzecie 100 tyś to ile w supie spłacacie bankowi?w PKO nam powiedzieli,że musieli byśmy przy takiej kwocie jaką chcemy wziąźć to spłacamy 163 tyś to chyba nie jest tak żle?przynajmniej nie drugie tyle jak jest w innych bankach?z góry bardzo Wam dziękuje za odpowiedź i życze miłej niedzieli.


Komentarze (8)
autor:baczki  dodano: 2010-11-21 | 12:13:10
my bierzemy kredyt w walucie w nordea i będziemy niestety spłacać prawie drugie tyle... Ale nasz kredyt jest duużo wyższy niż wasz...
autor:edyskas  dodano: 2010-11-21 | 12:19:50
My mamy kredyt w Getinie :) kwota spłaty do przyjecia:) Formalnosci trwały trzy tygodnie:) ale mielismy homebrokera który wszystko za nas załatwil my tylko donosiliśmy potrzebne paiury:/ a jest tego troche:/
autor:bastki  dodano: 2010-11-21 | 12:52:14
My też w PKO i właśnie czekamy na decyzję, dokumenty dostarczyliśmy w tamtym tygodniu, my bierzemy o 150 tyś więcej niż wy, rata miesięczna wynosi nieco ponad tysiąc zł a i muszę dodać ze bierzemy go na 35 lat :( . Mamy perspektywę szybszego spłacenia i dlatego zdecydowaliśmy się na najdłuższy okres spłaty aby mieć małe raty i póki co korzystać jeszcze z innych uroków życia jak np.wakacje
autor:groszeczek  dodano: 2010-11-21 | 13:15:36
podziwiam wszytskich, którzy odwazyli sie wziąć kredyt!! ja panicznie poje sie, życie tak różnie sie układa ale z drugiej strony domek bedzie gotowy do zamieszkania a nie jak u nas, że budowa ciagnie sie jak flaki z olejem :/
autor:iwon28  dodano: 2010-11-21 | 14:23:11
to zależy na jaką ratę Was stać bo PKO BP ma wile innych ofert przedstwię poniżej jedną:
1. jeśli jestescie już klientami tego banku i macie konto a na tym koncie OBROTY w wysokości powyżej 8tyś zł to proponuję kredyt AURUM lub tańszy PLATINIUM ma niskie oprocentowanie umowę zawiera się na maksymalnie 6 lat bez ubezpiecznia i 7 laz z ubezpieczeniem, nie obciążacie hipoteki unikacie zbędnych kosztów rata przy 100tyś zł na okres 6 lat to w zaokrągleniu 2000 zł miesięcznie, prowizja wynosi max 4% i można negocjować niższą (minimalna to 1,5% przy PLATINIUM-ALE CIĘZKO TAKĄ WYNEGOCJOWAĆ TO JUŻ TYLKO DLA SUPER KLIENTÓW), ubezpieczenie wynosi 0,25% kwoty kredytu i jest to składka co miesięczna czyli 250zł doliczyć trzeba do raty. Jak dla mnie to okres 25 lat to troche długo i im dłuższy okres tym więcej się przepłaca. Wybór należy do Was bo to kewstia tego kogo na co stać. Proponuje udać się do doradcy na ZŁOTE KONTA i popytać bo idąc do doradcy od kredytów hipotecznych nie uzyskacie informacji o innych ofertach. Powodzenia!!
Do pierwszej wersji potrzeba minimum formalności tylko dowód osobisty decyzja jest rozpatrywana wciągu max 2 dni pisemnie oświadczecie z jakiego tytułu otrzymujecie dochód.
autor:iwon28  dodano: 2010-11-21 | 14:30:24
MINIMALNY OBRÓT JAKI JEST WYMAGANY NA KONCIE TO 5 TYŚ ZŁ I BIORA PO UWAGĘ OSTATNIE PEŁNYCH 6 MIESIĘCY I Z TEGO WYCIĄGAJĄ ŚREDNIĄ. MOŻNA TEŻ STARAĆ SIĘ O TAKI KREDYT NA HISTORIĘ Z INNEGO BANKU.
autor:lukanar  dodano: 2010-11-22 | 15:11:54
Ech z tymi kredytami jest przerąbane. No ale bez raczej się nie wybuduje domu ... :(
Tytuł: groszekwojtar
autor:groszekwojtar  dodano: 2010-11-22 | 19:14:33
Witam ponownie po małej przerwie my zaczynamy działać na wiosnę.Widzę że bliźniaczy GROSZEK nas dogonił.Powodzenie

Płytki

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Choruje na te płytki.Piękne są chyba kolekcja z tamtego rokublog budowlany - mojabudowa.pl.Ciekawe czy jeszcze są dostępne???

mojabudowa.pl - blog budowlanyTylko troche mały obrazek mi się wkleił.Nie umiem go powiększyć.

mojabudowa.pl - blog budowlanyTak się prezentują w łazience,ale mozna je również ułożyć w sypialni

mojabudowa.pl - blog budowlanyoraz w kuchni

mojabudowa.pl - blog budowlany


Okna

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Mamy już okna.Zobaczcie jak się prezentują....Tak wygląda groszek w chwili obecnej.Brakuje mu tylko drzwi zewnętrznych,żeby go zamknąć.

mojabudowa.pl - blog budowlany

Kolor okien orzech z oknoplus

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

 

 


Okna

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj z samiutkiego rana dojechały okna.Już się nie moge doczekać kiedy je założą.Zdjęcia wkleje wieczorkiem.blog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany


Komentarze (5)
autor:baczki  dodano: 2010-11-20 | 14:49:20
czekam razem z wami;)
Tytuł: pomocy
autor:gitpoziomka3  dodano: 2010-11-20 | 15:28:10
mozna wziac samemu kredyt jak jestesmy malazenstwem, mamy wspolnote majatkowa i pozwolenie na budowe jest na nas dwoje?
autor:lusilu  dodano: 2010-11-20 | 15:40:25
Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się że tak czy siak będą prześwietlali również męża... dlatego, że dla banku to jest ryzyko, iż jego zobowiązania któregoś dnia obciążą całe gospodarstwo. Inaczej jest w przypadku intercyzy.

Tytuł: groszeknosek
autor:lusilu  dodano: 2010-11-20 | 15:41:24
Gratuluję zaawansowanego etapu w budowie! Życzę samych sukcesów na placu boju i również z Wami czekam na zamontowane okienka :)
autor:lukanar  dodano: 2010-11-20 | 15:43:22
To pisałam ja - lu tylko z innego konta %)))
Echhh... mieszam dziś :D;)