Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Groszek bez Garażu

offlinegroszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GROSZEK w IGN Projekt
437926 odwiedzin | wpisów: 280, komentarzy: 562, obserwuje: 68

Dach wybrany

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wybraliśmy na Naszego Groszka Dachówke Ceramicznąblog budowlany - mojabudowa.pl jest to rupp ceramika sirius antracytblog budowlany - mojabudowa.pl.Wydaje mi się,że to bardzo dobry wybórblog budowlany - mojabudowa.pl.Do tego elewacja w  kolorze magnoli,okna złoty dąb....co myślicie....dobrze planujemy???


Komentarze (5)
autor:ankag23 dodano: 2010-02-27 | 18:49:13
jeeezuuu wstyd ale nie wiem jaki kolor ma magnolia:/ Też planuje ta dachówkę, ale zastanawima się nad oknami ciemnymi , orzech?
autor:kasiaros dodano: 2010-02-27 | 19:21:47
Wybraliście przepiękną dachówkę! Uważajcie jednak z tą magnolią na elewacji - jeśli wyjdzie wam zbyt "budyniowy" kolor, do tego okna w złotym dębie i ta dachówka, to zrobi się trochę zbyt kolorowo - za dużo szczęścia na raz. Mnie osobiście najbardziej do antracytu pasują białe okna i biała elewacja, ale i ze złotym dębem też fajnie się skomponuje. Zamiast tej magnolii poszłabym raczej w złamaną/brudną biel - z dala od kremów! Ale decyzja należy oczywiście do Was. Polecam fajny wątek na forum muratora dot. właśnie elewacji - można tam znaleźć mnóstwo zdjęć z dachem w antracycie i oknami w złotym dębie;)
autor:virion dodano: 2010-02-27 | 19:25:40
a nie podobał Wam się sirius brązowy? my mamy brąz na dachu i wygląda super! to dobra i wytrzymała dachówka, choć trochę twarda przy cięciu
autor:kasiaros dodano: 2010-02-27 | 20:07:00
To ja się jeszcze wtrącę i dodam, że dachówka Virion jest moim faworytem! Do takiego ciemnego brązu elewacja w kolorze magnolii to już inna bajka - piękne zestawienie. Aczkolwiek ten antracyt ostatnio śni mi się po nocach:) Wklejam link, o którym pisałam wcześniej - ponad 50 stron ze zdjęciami elewacji - polecam!!! http://forum.muratordom.pl/elewacje-zdjecia,t63326.htm?highlight=elewacje
Tytuł: Dach
autor:Sebastian - słoneczna dodano: 2010-02-27 | 20:08:05
Mam nadzieję że dobre opinie się potwierdzą o tej dachówce bo wybrałem taką samą (to tak na marginesie).
Mam pytanie z czego będziecie robić wystające części kominów, czy klinkier ? jeżeli tak to jaki dokładnie model wybieracie ? Ja mam z tym problem bo nie chce żeby kominy mi się zlały z dachem. W katalogu RuppCeramiki jest pewno zdjęcie prezentujące tą dachówkę na dachu budynku i tam jest taka taka zarąbista cegła na kominach, jak do tej pory nie mogę takiej znaleźć, a Wy co wybieracie?

Zmiany

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Masz racje z tymi drzwiami.blog budowlany - mojabudowa.plTak właśnie zrobimy Drzwi z kotłowni będą wychodziły na korytarz a drugie drzwi będą na zewnątrz do kotłowniblog budowlany - mojabudowa.pl,żeby mój mąż jak będzie wnosił węgiel i drzewo do palenia nie musiał przez cały dom przechodzić tylko sobie sam będzie wnosił od razu z pola do kotłowni.Myśle,że to dobre rozwiązanie.blog budowlany - mojabudowa.plW końcu to będzie jego centrum dowodzenia.blog budowlany - mojabudowa.pl