Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Groszek bez Garażu

offlinegroszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt GROSZEK w IGN Projekt
437926 odwiedzin | wpisów: 280, komentarzy: 562, obserwuje: 68

Okna

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Zrezygnowaliśmy z dwóch okien w pokojach.Mamy nadzieję,że nam ich nie będzie brakowało.Po jednym oknie wystarczy.mojabudowa.pl - blog budowlanyOkna będą w kolorze orzecha z Okno Plus.Czekamy na wycene.


Zmiany

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam nadszedł czas na zmiany.

Jak w każdym Groszku tak i w naszym nastąpiła zmiana.Wejście domu stawiamy na dwóch filarach i jednocześnie zmieni się przy tym konstrukcja dachu.Czekamy teraz na ekipe budowlaną prawdopodobnie ruszamy pod koniec lipca lub początek sierpnia.Nie moge się doczekać.

Dołanczam zdjęcie jak będzie wyglądało wejście na dwóch filarach.Myślimy również o szerszych drzwiach wejściowych.

Pozdrawiam....blog budowlany - mojabudowa.plmojabudowa.pl - blog budowlany

 


Komentarze (2)
autor:agarobsan  dodano: 2010-07-23 | 18:43:51
tez dokonalismy takiej zmiany i podobnie zmienilismy kat nachylenia dachu i podnieslismy scianke kolankowa dzieki temu powiekszyla nam sie lazienka mozna zobaczyc w majej galerii.
Pozdr...
Tytuł: ?
autor:edyskas  dodano: 2010-07-23 | 19:48:57
Czy dzięki temu powiększy się powierzchnia na górze? Z filarkami bardzo fajnie wgląda:)) I jakiś ten wasz groszek rozciągniety:))) to juz chyba nie groszek nosek?;))) Pozdrawiam:)

Dziękuje!

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dziękuje Wam za cenne rady na pewno się przydadzą i w ostateczności raczej na pweno zlew zostaje pod oknem.blog budowlany - mojabudowa.plWydaje mi się,że to dobre rozwiązanie zwłaszcza,że już mamy podciągniętą wode w tym miejscu.No i oczywiście mój mąż będzie bardzo zadowolony z tego wyboru.blog budowlany - mojabudowa.plJeszcze raz dziękuje Wam bardzo i mam nadzieję,że jeszcze w czymś pomożecie.Pozdrawiam.blog budowlany - mojabudowa.pl


Komentarze (2)
autor:groszeczek  dodano: 2010-07-10 | 16:42:05
Nie ma sprawy ;) po to jest blog by mozna sie zawsze poradzić. Ogólnie ja duzo przenosze z domku, w którym obecnie mieszkamy do naszego groszka.
autor:edyskas  dodano: 2010-07-10 | 18:17:45
My taz mamy zlew pod oknem:) I tak jak napisała Joasia .. można spokojnie dobrac specjalną baterie i bedze git:))

Zlew pod oknem?

autor: groszeknosek blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Czy zlew pod oknem to dobry pomysł?

zlew pod oknem ma swoje plusy i minusy .... plusem jest to, że widzi się wszystko co się dzieje przed domem oraz dobrze widać wszystkie naczynia (w czasie dnia:) ). Minusy - trzeba tak zaplanować zlew i baterie do niego aby po ich zamontowaniu była możliwość otwarcia okna. Wiele osób o tym zapomina. Wieczorami kiedy jest ciemno za oknem światło w pomieszczeniu mamy za plecami co powoduje, że podczas mycia naczyń nie widać wszystkiego dokładnie w komorach zlewu. ( dobrym pomysłem jest zamontowanie dodatkowego oświetlenia nad oknem w suficie lub w ścianie). Suszarka musi się znajdować obok okna, chyba że korzystamy z ocieku zlewozmywaka.Chciałabym go troche przesunąć,żeby nie był centralnie na wprost okna tylko tak mniej więcej po środku.

Zlew będzie jednokomorowy z ociekaczem i planuje nad ociekaczem wstawić szafke z osuszarką,Tylko się boje o jedno,że to okno będzie cały czas schlapane.Jeżeli ma ktoś z Was podobna sytuacje to bardzo prosze o pomoc.Pozdrawiam.


Komentarze (2)
autor:magnolia0joaska  dodano: 2010-07-09 | 22:32:37
U mnie jest zlew pod oknem i jestem zachwycona tym rozwiązaniem - bateria nie przeszkadza w otwieraniu okna (w razie czego można zamontować taką z wyciąganą wylewką), światło w suficie nad zlewozmywakiem, więc nie ma problemu z niedoświetleniem, okno nie jest zachlapane [z tym, że nie mam suszarki, tylko ociekacz]
autor:groszeczek  dodano: 2010-07-09 | 23:15:46
my w obecnym domku, w którym mieszkamy jest zlew pod oknem i nie widzę żadnych problemów (nie mu dodatkowego oswietlenia i dla mnie jest ok, okno na pewno się nie brudzi ani bateria nie przeszkadza w otwieraniu okna)